Download – Pou na stiahnutie zdarma

Ak si chcete stiahnuť hru Pou, je dôležité vedieť, do akého zariadenia ju chcete sťahovať. Môžete ju zadarmo stiahnuť do PC (na Windows), ale aj smartphone iPhone, Android, Windows Phone a BlackBerry. 

Pou na Android

Ak si chcete Pou zahrať na vašom smartphone s OS Android (Samsung, LG, Nokia, Sony, Huawei), nie je to žiadna veda. Stačí si spustiť Google Play aplikáciu, vyhľadať Pou, nainštaľovať, spustiť a hrať. Presný odkaz je tu – download Pou pre Andorid.

Pou na iPhone

Pou je samozrejme aj pre telefóny Apple iPhone. Zdarma na stiahnutie dostupný nie je, ale kedže stojí iba 1,79€, nemal by to byť problém. Hru si môžete stiahnuť pomocou App Store aplikácie, ktorú nájdete vo svojom iPhone (3GS, 4, 4S, 5, iPod touch). Prípadne môžete cez telefón otvoriť tento odkaz download Pou pre iPhone.

Pou na Windows Phone – Mou

Kvôli veľkej obľube medzi majiteľmi telefónov Android a iPhone vznikla verzia aj pre Microsoft Windows Phone telefóny (napr. Lumia alebo HTC HD7). Hra síce nie je od pôvodného autora a volá sa Mou nie Pou, to je jale nič neuberá na atraktivite. Návod na stiahnute nájdete tu – download Mou Windows Phone.

Pou na počítači PC

Ak si chcete zahrať Pou aj na počítači PC alebo aj na Mac, pripravil som pre vás návod, pomocou ktorého to ľahko zvládnete. Simuluje zariadenie Android, postup je jednoduchý, zvládne ho každý. Ak máte záujem, tu je download Pou pre PC.

Pou na BlackBerry

BlackBerry sú smartphone obľúbené hlavne v amerike, ale aj u nás sa nájde zopár vlastníkov týchto manažérskych zariadení. Ak takéto zariadenie vlastníte a chcete si Pou zahrať, nie je problém. Aj pre vás je tu download Pou na BlackBerry.

10 reakcií na “Download – Pou na stiahnutie zdarma”

 1. miriama palenikova hovorí:

  dobry den. poprosila by som vas ci neviete niaku stranku kde sa da stiahnut hra pou.nikde to neviem najst na dotykovy mobil nokia.a ze by ste mi tu stranku poslali na mij mobil.

 2. tanina28 hovorí:

  Rada by som mala vlastného poua

 3. tanina28 hovorí:

  Chcela by som mať vlastného poua

 4. Laura hovorí:

  Dobrá hra! :D :D :D :D hrám ju každý den!

 5. Dominika s hovorí:

  lol :!!!!!!!!!!!!!!

 6. Eva hovorí:

  Dobra hra pri nej sa nebudete nudit

 7. viera hovorí:

  chcela by som tuto hru poua ale mi to nejde stiahnut neviete nejaku inu stranku poradik diki

 8. Winx Club : Winx Sirenix Power hovorí:

  Super Hra Je 2 Najlepšia Heď Po Winx Club : Winx Sirenix Power

 9. Márk hovorí:

  ahoj volám sa márk prepáč neni tam môjemail ale mamin labo ja ešte nemám

Pridaj komentár